Účastníčky webinára 29. 9. 2020

Pekný deň prajem,

pani Polomská, v prvom rade sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za včerajší webinár. Bol naozaj podnetný, všetko zrozumiteľne a jasne odkomunikované, pre prax „prudko“ použiteľné (a tá dnešná svalovica ?). Prístup pani lektorky, ale aj Vás ako organizátorky, TOP

Dobrý deň, včerajší webinár bol veľmi inšpirujúci a plný zaujímavých informácií. Ďakujem za neho

Dobrý večer,
webinár bol výborný a teším sa, že sme to naozaj precvičovali. Som z neho príjemne unavená naozaj nič nebolí. Všetky polohy boli obohacujúce najmä základný postoj tela, následne chrobáčik a slon, zaberáky na nohy. Som teda zvedavá ako to pôjde aj tým našim chrobáčikom. ?
Ešte raz ďakujem veľmi pekne. ?

Ďakujem za zaujímavý a podnetný webinár, kde som si mohla prostredníctvom praktických ukážok precvičiť jednotlivé cviky a polohy. Pani lektorka bola veľmi príjemná a vidieť že sa svojej práci rozumie a dáva do toho kus srdiečka. Ešte raz vďaka.
Ďakujem aj pani koordinátorke za príjemný prejav a prístup.

Ďakujem za dnešný webinár. Bol to prvý, ktorého som sa zúčastnila a som veľmi spokojná. Bolo to stručné, efektívne, výstižné a inšpiratívne, pani lektorka bola príjemná, milá a vysvetlenie problematiky bolo profesionálne a jednoduché na pochopenie a zapamätanie si. Výborná forma vzdelávania sa nielen v čase pandémie. Rada sa v budúcnosti zúčastním aj ďalších webinárov.

Dobrý večer, webinár bol skvelý,určite využijem hneď v praxi, ďakujem.

Ďakujem za veľmi zaujímavý a inšpiratívny webinár s praktickými ukážkami. Určite využijem pri práci s deťmi. Veľmi dobre vysvetlená problematika, odborne a aj pútavo podaná.

Ďakujem krásne za možnosť pozrieť si webinár, bol naozaj veľmi dobrý a pre použitie v MŠ prínosný.
želám pekný deň

Webinár bol naozaj veľmi náučný.
Ďakujem krásne.

Webinár bol perfektný, veľmi pekne ďakujem.

Dobrý deň,
ďakujem veľmi pekne za webinár. Z pohodlia domova sa môže takto človek dozvedieť mnoho informácií a vyskúšať si ich aj prakticky. Klobúk dole pred pani fyzioterapeutkou, má páru ako lokomotíva:) Určite doporučím aj ďalším kolegyniam.

Dobrý deň, pani Polomská,

včera som sa zúčastnila webináru Pravidlá správnej rozcvičky.
Som naozaj vďačná, že ste do Vami organizovaného vzdelávania zaradili práve túto tému.
Pridanou hodnotou boli názorné ukážky cvikov namiesto iba vecného opisu cvikov.
A sympatická lektorka v neposlednom rade :o)