Pridajte Vašu referenciu


 

 

 

Vzdelávanie sa mi páčilo, určite využijem viaceré aktivity hlavne pre podporu rozvíjania spolupráce detí
navzájom. Pani lektorky boli veľmi milé a oceňujem množstvo námetov do praxe.
Webinár bol inšpiratívny, plný aktivít, ktoré sa dajú využiť v praxi. Lektorky boli naozaj príjemné a
vzdelané vo svojej oblasti.
Ďakujem veľmi pekne za množstvo pekných pohybových aktivít, ktoré určite využijem v materskej škole
aj v priebehu tohto týždňa, nakoľko máme tému ĽUDSKÉ TELO.
Webinár bol veľmi inšpiratívny, mnohé aktivity vyskúšam, využijem v praxi aj pri téme “ Zvieratká v zime“

Účastníčky aktualizačného vzdelávania :Pohybové hry na hudbu vo dvojici 18.1.2022

Ďakujem veľmi pekne za inšpiratívny webinár.
Veľmi pekne ďakujem za prínosné a inšpiratívne vzdelávanie
Webinár bol pre mňa prínosom, ďakujem.
Výborné, zábavné aj praktické vzdelávanie.
Chcem sa ešte raz poďakovať za zaujímavý webinár, ktorý mi priniesol nielen nové informácie ale aj
dobrú náladu.
Webinár bol veľmi inšpiratívny a poučný, konkrétne prvky a ukážky s radosťou využijem v praxi pri
práci s deťmi.
Ďakujem za vzdelávanie, bolo veľmi prínosné.
Hodnotím s veľkou spokojnosťou. Veľmi oceňujem, málo ale cennej teórie a veľa praktických ukážok
a prezentácií, ktoré využijem vo svojej profesii. Pani lektorka bola veľmi príjemná a vzdelaná.
Som úplne spokojná, určite využijem v praxi.
Ďakujem pekne za úžasný podvečer.

Účastníčky aktualizačného vzdelávania: Pravidlá cvičenia s prvkami hudobnej dramatiky

Ďakujem Vám za obohacujúci webinár 21.9. Bol fantastický, pani lektorka veľmi milá a odborná i pri výklade nám, laikom. Som rada, že som Vás opäť ,,navštívila“ ?
Pani lektorka bola skvelá, príjemné vystupovanie, názorne vysvetlené a predvedené cviky. Ďakujem, ďakujem za inšpirácie ?
Webinár zdravé nôžky bol príjemne strávený čas s novými informáciami a krásnou prezentáciou pani lektorky.
Dobrý večer, so školením som bola spokojná. Pani lektorka nám ukázala zaujímavé cviky a rady.
Ďakujem za podnetné školenie. Všimla som si aj aktivity, ktoré nám na webminári o psychomotorike
vysvetľovala pani lektorka Veronika Pavlíková.
Dobrý večer, ešte raz ďakujem za webinár.
Čas, ktorý som strávila počúvaním pani lektorky považujem za prínosný najmä praktickými ukážkami a konkrétnymi námetmi, ktoré je možne modifikovať a rôzne využiť v praxi a ja to určite aj urobím.
Ďakujem za inšpiratívny webinár. V našej materskej škole sa venujeme nôžkam a prevencii plochonožia, preto budem môcť získané informácie a cvičenia uplatniť v praxi. Začnem hneď zajtra. ?
Dobrý deň, chcem sa poďakovať za včerajší webinár „Zdravé nôžky v škôlke aj doma“. Pani lektorka sa vyjadrovala jasne a zrozumiteľne. Aktivity budem určite využívať v triede priebežne počas celého roka. Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň.
Teším sa na ďalšie webináre od Vašej spoločnosti. Prajem pekný večer a veľa úspechov.

účastníci webinára s Bc. Miriam Králikovou ,,Zdravé nôžky v škôlke a doma“ 21.9. 2021

Odporúčam fyzioterapiu u Terezy! Chodím k nej niekoľko rokov. Som veľmi spokojná s jej profesionálnym, milým a hlavne odborným prístupom. Dnes som už seniorka. Vďaka pravidelnej fyzioterapie sa cítim o 20 rokov mladšie. Ak zanedbám cvičenie s Terezkou, vrátia sa mi všetky moje boliestky (krčná, hrudná, krížová, bedrová a kolenová bolesť).

Daška

Chcel by som sa poďakovať za možnosť realizovať fyzio prax, ktorá mi bola veľmi prínosná, naďalej aj celému tímu za ochotu podeliť sa so svojimi skúsenosťami a za príjemné prostredie, v ktorom som strávil 2 týždne. Týmto by som túto kliniku odporučil každému kto chce byť v správnych rukách ale aj študentom, ktorí sa chcú zdokonaľovať v obore.

Študent fyzioterapie

Dušan Šavel

Som študentkou fyzioterapie a vo Fyzio family som mala možnosť absolvovať prázdninovú prax, za ktorú sa chcem veľmi poďakovať. Sledovanie práce tak skúsených a šikovných fyzioterapeutiek a vzdelávanie sa vo všetkých oblastiach fyzioterapie, ktoré toto zariadenie ponúka, ma veľmi inšpirovalo a zároveň posunulo vpred v mojom štúdiu. Verím, že z týchto cenných informácií, ktoré mi tu boli poskytnuté budem čerpať aj v rámci vlastnej praxe. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam každému.

Nikola Hlubinová

Dobrý deň želáme celému kolektívu Fyzio Family,

Dovoľte, aby som Vám v mene celej rodiny poďakoval za Váš vysoko odborný a ľudský prístup.
Naši dvaja synovia hrajú hokej. Starší 15 ročný začal mať pred 1,5 rokom problémy s trieslami a chrbtom v krížovej oblasti. Vyústilo do toho, že mu lekárka odporučila, aby prestal s hokejom. Viacerí odborníci, s ktorými sme situáciu konzultovali sucho konštatovali, že má cvičiť.
Vďaka Bohu sme sa dostali k Veronike Pavlíkovej, ktorá presne popísala, aký má syn problém a čo treba robiť, aby mohol pokračovať v hokeji.
Prešlo 18 mesiacov, môj syn pravidelne trénuje a hráva! Chcel by som však podotknúť a povzbudiť aj tých, ktorí sú v podobnej situácii, že pravidelne doma cvičí a to, čo mu Veronika sľúbila, že bude môcť hrať sa aj splnilo.
Preventívne sme začali chodiť na terapie aj s naším druhým synom a spoločne by sme chceli poďakovať Bc. Miriam Jurekovej, ktorá sa synom venuje za jej vysoko odborný, empatický a citlivý prístup.
Želáme Vám veľa síl a múdrosti pri vykonávaní Vašej práce a nech sú Vaši klienti aspoň tak spokojní ako my.

Peter, Matúš a Michal J.

Peter

Pekný deň prajem, v prvom rade by som sa veľmi chcela poďakovať možnosti, ktorá mi bola umožnená práve vo Fyzio Family ako študentke fyzioterapie k absolvovaniu letnej odbornej praxe. Ako študentka som hľadala zariadenie, ktoré by mi ukázalo viaceré možnosti v oblasti fyzioterapie a samozrejme nové skúsenosti. Fyzio Family je presne to zariadenie, ktoré som hľadala. Vďaka skvelému a trpezlivému prístupu dievčat a pani Pavlíkovej som si rozšírila obzory, viem na čo sa zamerať do budúcna a na čom je ešte potreba pracovať. Pre mňa to nebolo len o absolvovaní praxe ale o získaní nových skúseností v neskutočne príjemnom prostredí, kde som sa naozaj cítila ako doma. Je to naozaj FYZIO FAMILY 🙂
Študentka Ema 🙂

Ema Hrenáková

Pekný deň prajem,

pani Polomská, v prvom rade sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za včerajší webinár. Bol naozaj podnetný, všetko zrozumiteľne a jasne odkomunikované, pre prax „prudko“ použiteľné (a tá dnešná svalovica ?). Prístup pani lektorky, ale aj Vás ako organizátorky, TOP

Dobrý deň, včerajší webinár bol veľmi inšpirujúci a plný zaujímavých informácií. Ďakujem za neho

Dobrý večer,
webinár bol výborný a teším sa, že sme to naozaj precvičovali. Som z neho príjemne unavená naozaj nič nebolí. Všetky polohy boli obohacujúce najmä základný postoj tela, následne chrobáčik a slon, zaberáky na nohy. Som teda zvedavá ako to pôjde aj tým našim chrobáčikom. ?
Ešte raz ďakujem veľmi pekne. ?

Ďakujem za zaujímavý a podnetný webinár, kde som si mohla prostredníctvom praktických ukážok precvičiť jednotlivé cviky a polohy. Pani lektorka bola veľmi príjemná a vidieť že sa svojej práci rozumie a dáva do toho kus srdiečka. Ešte raz vďaka.
Ďakujem aj pani koordinátorke za príjemný prejav a prístup.

Ďakujem za dnešný webinár. Bol to prvý, ktorého som sa zúčastnila a som veľmi spokojná. Bolo to stručné, efektívne, výstižné a inšpiratívne, pani lektorka bola príjemná, milá a vysvetlenie problematiky bolo profesionálne a jednoduché na pochopenie a zapamätanie si. Výborná forma vzdelávania sa nielen v čase pandémie. Rada sa v budúcnosti zúčastním aj ďalších webinárov.

Dobrý večer, webinár bol skvelý,určite využijem hneď v praxi, ďakujem.

Ďakujem za veľmi zaujímavý a inšpiratívny webinár s praktickými ukážkami. Určite využijem pri práci s deťmi. Veľmi dobre vysvetlená problematika, odborne a aj pútavo podaná.

Ďakujem krásne za možnosť pozrieť si webinár, bol naozaj veľmi dobrý a pre použitie v MŠ prínosný.
želám pekný deň

Webinár bol naozaj veľmi náučný.
Ďakujem krásne.

Webinár bol perfektný, veľmi pekne ďakujem.

Dobrý deň,
ďakujem veľmi pekne za webinár. Z pohodlia domova sa môže takto človek dozvedieť mnoho informácií a vyskúšať si ich aj prakticky. Klobúk dole pred pani fyzioterapeutkou, má páru ako lokomotíva:) Určite doporučím aj ďalším kolegyniam.

Dobrý deň, pani Polomská,

včera som sa zúčastnila webináru Pravidlá správnej rozcvičky.
Som naozaj vďačná, že ste do Vami organizovaného vzdelávania zaradili práve túto tému.
Pridanou hodnotou boli názorné ukážky cvikov namiesto iba vecného opisu cvikov.
A sympatická lektorka v neposlednom rade :o)

Účastníčky webinára 29. 9. 2020

Chcela by som týmto vyjadriť jedno veľké a uprimné poďakovanie Veronike a Terezke, ktore nám svojim úsilím, vzdelanim a svojimi skusenostami ukazuju spravne cviky, drzanie tela a dychanie. Od prveho kontaktu nas utvrdili, ze nasa dcera je v spravnych rukach a krok po kroku sa zlepsuje.. Cvicenie je hrave a precizne..Dakujeme pekne

Zuzana Slotova

1 2 3