Pridajte Vašu referenciu


 

 

 

Dobrý deň želáme celému kolektívu Fyzio Family,

Dovoľte, aby som Vám v mene celej rodiny poďakoval za Váš vysoko odborný a ľudský prístup.
Naši dvaja synovia hrajú hokej. Starší 15 ročný začal mať pred 1,5 rokom problémy s trieslami a chrbtom v krížovej oblasti. Vyústilo do toho, že mu lekárka odporučila, aby prestal s hokejom. Viacerí odborníci, s ktorými sme situáciu konzultovali sucho konštatovali, že má cvičiť.
Vďaka Bohu sme sa dostali k Veronike Pavlíkovej, ktorá presne popísala, aký má syn problém a čo treba robiť, aby mohol pokračovať v hokeji.
Prešlo 18 mesiacov, môj syn pravidelne trénuje a hráva! Chcel by som však podotknúť a povzbudiť aj tých, ktorí sú v podobnej situácii, že pravidelne doma cvičí a to, čo mu Veronika sľúbila, že bude môcť hrať sa aj splnilo.
Preventívne sme začali chodiť na terapie aj s naším druhým synom a spoločne by sme chceli poďakovať Bc. Miriam Jurekovej, ktorá sa synom venuje za jej vysoko odborný, empatický a citlivý prístup.
Želáme Vám veľa síl a múdrosti pri vykonávaní Vašej práce a nech sú Vaši klienti aspoň tak spokojní ako my.

Peter, Matúš a Michal J.

Peter

Pekný deň prajem, v prvom rade by som sa veľmi chcela poďakovať možnosti, ktorá mi bola umožnená práve vo Fyzio Family ako študentke fyzioterapie k absolvovaniu letnej odbornej praxe. Ako študentka som hľadala zariadenie, ktoré by mi ukázalo viaceré možnosti v oblasti fyzioterapie a samozrejme nové skúsenosti. Fyzio Family je presne to zariadenie, ktoré som hľadala. Vďaka skvelému a trpezlivému prístupu dievčat a pani Pavlíkovej som si rozšírila obzory, viem na čo sa zamerať do budúcna a na čom je ešte potreba pracovať. Pre mňa to nebolo len o absolvovaní praxe ale o získaní nových skúseností v neskutočne príjemnom prostredí, kde som sa naozaj cítila ako doma. Je to naozaj FYZIO FAMILY 🙂
Študentka Ema 🙂

Ema Hrenáková

Pekný deň prajem,

pani Polomská, v prvom rade sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za včerajší webinár. Bol naozaj podnetný, všetko zrozumiteľne a jasne odkomunikované, pre prax “prudko” použiteľné (a tá dnešná svalovica 😂). Prístup pani lektorky, ale aj Vás ako organizátorky, TOP

Dobrý deň, včerajší webinár bol veľmi inšpirujúci a plný zaujímavých informácií. Ďakujem za neho

Dobrý večer,
webinár bol výborný a teším sa, že sme to naozaj precvičovali. Som z neho príjemne unavená naozaj nič nebolí. Všetky polohy boli obohacujúce najmä základný postoj tela, následne chrobáčik a slon, zaberáky na nohy. Som teda zvedavá ako to pôjde aj tým našim chrobáčikom. 😊
Ešte raz ďakujem veľmi pekne. 👍

Ďakujem za zaujímavý a podnetný webinár, kde som si mohla prostredníctvom praktických ukážok precvičiť jednotlivé cviky a polohy. Pani lektorka bola veľmi príjemná a vidieť že sa svojej práci rozumie a dáva do toho kus srdiečka. Ešte raz vďaka.
Ďakujem aj pani koordinátorke za príjemný prejav a prístup.

Ďakujem za dnešný webinár. Bol to prvý, ktorého som sa zúčastnila a som veľmi spokojná. Bolo to stručné, efektívne, výstižné a inšpiratívne, pani lektorka bola príjemná, milá a vysvetlenie problematiky bolo profesionálne a jednoduché na pochopenie a zapamätanie si. Výborná forma vzdelávania sa nielen v čase pandémie. Rada sa v budúcnosti zúčastním aj ďalších webinárov.

Dobrý večer, webinár bol skvelý,určite využijem hneď v praxi, ďakujem.

Ďakujem za veľmi zaujímavý a inšpiratívny webinár s praktickými ukážkami. Určite využijem pri práci s deťmi. Veľmi dobre vysvetlená problematika, odborne a aj pútavo podaná.

Ďakujem krásne za možnosť pozrieť si webinár, bol naozaj veľmi dobrý a pre použitie v MŠ prínosný.
želám pekný deň

Webinár bol naozaj veľmi náučný.
Ďakujem krásne.

Webinár bol perfektný, veľmi pekne ďakujem.

Dobrý deň,
ďakujem veľmi pekne za webinár. Z pohodlia domova sa môže takto človek dozvedieť mnoho informácií a vyskúšať si ich aj prakticky. Klobúk dole pred pani fyzioterapeutkou, má páru ako lokomotíva:) Určite doporučím aj ďalším kolegyniam.

Dobrý deň, pani Polomská,

včera som sa zúčastnila webináru Pravidlá správnej rozcvičky.
Som naozaj vďačná, že ste do Vami organizovaného vzdelávania zaradili práve túto tému.
Pridanou hodnotou boli názorné ukážky cvikov namiesto iba vecného opisu cvikov.
A sympatická lektorka v neposlednom rade :o)

Účastníčky webinára 29. 9. 2020

Chcela by som týmto vyjadriť jedno veľké a uprimné poďakovanie Veronike a Terezke, ktore nám svojim úsilím, vzdelanim a svojimi skusenostami ukazuju spravne cviky, drzanie tela a dychanie. Od prveho kontaktu nas utvrdili, ze nasa dcera je v spravnych rukach a krok po kroku sa zlepsuje.. Cvicenie je hrave a precizne..Dakujeme pekne

Zuzana Slotova

Monika je veľmi obetavá, trpezlivá, ľudská, disponuje veľkou odbornosťou, skúsenosťami a individuálnym prístupom ku každému detskému pacientovi. Navyše v jej prístupe vidieť, že svoju prácu robí srdcom. Na začiatku fyzioterapie nevedela dcérka spraviť ani krok, nôžky sa jej krížili a motali. Dnes po roku cvičenia pod jej vedením, dokáže prejsť s pomocou inej osoby aj 25m a to hovorí za všetko…

Ďakujeme Monika…

7/2020

Katarína

Ve Fyzio Family jsem jako student oboru fyzioterapie absolvovala část odborné praxe. Byla jsem velmi spokojená s milým přístupem jak paní Pavlíkové, tak i celého teamu. Je to místo, kde se využívá příslušných odborných dovedností kreativně a všestranně. Myslím si, že klienti můžou být maximálně spokojeni s poskytovanou péčí.

Ivana M.

Po siedmich rokoch sme konečne rodičia malej Alžbetky. Zato by som sa chcela aj s manželom poďakovať Veronike, ktorá má na tom určite veľký podiel. Aj napriek tomu, že som cvičenie podľa p. Mojžišovej zvládla cvičiť len 5 mesiacov a Veronika musela byť so mnou veľmi trpezlivá, tak som presvedčená, že cvičenie malo veľký vplyv na moje otehotnenie. Bolo to pol roka po cvičení, pred tým nepomáhalo nič a aj v centre asistovanej reprodukcie sme absolvovali niekoľko neúspešných pokusov. Preto cvičenie a služby FYZIO FAMILY môžem len odporučiť.

Veronika ešte raz ďakujeme

Lucia Rzavská

Služby Fyzio Family som využila po pôrode. Diagnostikovali mi diastázu ..myslela som si, že sa budem trápiť mesiace, ale cvičenie bolo veľmi účnné hneď od prvej hodiny ?.
Ujala sa ma Radka Fundarkova Šefferová, je to veľmi milá profesionálka, s ktorou zvládam aj náročnejšie cvičenie “ľavou zadnou” ?.
Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.

Ivana Repkovska

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Veronike za čas, ktorý venovala mne a môjmu synovi. Záleží jej na tom, aby človeku pomohla. Je trpezlivá, milá, srdečná, vzdelaná, zodpovedná.. Svoje povolanie vykonáva s nadšením a naozaj profesionálne. Ďakujem a nech sa vám darí…

Katarína H.

Ako typická úzkostlivá prvorodička som veľmi citlivá na môjho, ešte aj predčasne narodeného syna a vo všeobecnosti nedôverujem cudzím ľuďom, ktorí s ním manipulujú. To však neplatí o Veronike! Na jej prístupe a profesionalite vidieť, že miluje deti a rozumie tomu, čo robí. Kubko ju má rád, užíva si jej pozornosť a kontakt. Vďaka nej je pohyblivejší, mobilnejší a robí viditeľné pokroky. Tešíme sa na každú hodinu, škoda, že sme Veroniku neobjavili skôr 🙂

Lucka

1 2