Pridajte Vašu referenciu


 

 

 

Ve Fyzio Family jsem jako student oboru fyzioterapie absolvovala část odborné praxe. Byla jsem velmi spokojená s milým přístupem jak paní Pavlíkové, tak i celého teamu. Je to místo, kde se využívá příslušných odborných dovedností kreativně a všestranně. Myslím si, že klienti můžou být maximálně spokojeni s poskytovanou péčí.

Ivana M.

Po siedmich rokoch sme konečne rodičia malej Alžbetky. Zato by som sa chcela aj s manželom poďakovať Veronike, ktorá má na tom určite veľký podiel. Aj napriek tomu, že som cvičenie podľa p. Mojžišovej zvládla cvičiť len 5 mesiacov a Veronika musela byť so mnou veľmi trpezlivá, tak som presvedčená, že cvičenie malo veľký vplyv na moje otehotnenie. Bolo to pol roka po cvičení, pred tým nepomáhalo nič a aj v centre asistovanej reprodukcie sme absolvovali niekoľko neúspešných pokusov. Preto cvičenie a služby FYZIO FAMILY môžem len odporučiť.

Veronika ešte raz ďakujeme

Lucia Rzavská

Služby Fyzio Family som využila po pôrode. Diagnostikovali mi diastázu ..myslela som si, že sa budem trápiť mesiace, ale cvičenie bolo veľmi účnné hneď od prvej hodiny ?.
Ujala sa ma Radka Fundarkova Šefferová, je to veľmi milá profesionálka, s ktorou zvládam aj náročnejšie cvičenie “ľavou zadnou” ?.
Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.

Ivana Repkovska

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Veronike za čas, ktorý venovala mne a môjmu synovi. Záleží jej na tom, aby človeku pomohla. Je trpezlivá, milá, srdečná, vzdelaná, zodpovedná.. Svoje povolanie vykonáva s nadšením a naozaj profesionálne. Ďakujem a nech sa vám darí…

Katarína H.

Ako typická úzkostlivá prvorodička som veľmi citlivá na môjho, ešte aj predčasne narodeného syna a vo všeobecnosti nedôverujem cudzím ľuďom, ktorí s ním manipulujú. To však neplatí o Veronike! Na jej prístupe a profesionalite vidieť, že miluje deti a rozumie tomu, čo robí. Kubko ju má rád, užíva si jej pozornosť a kontakt. Vďaka nej je pohyblivejší, mobilnejší a robí viditeľné pokroky. Tešíme sa na každú hodinu, škoda, že sme Veroniku neobjavili skôr 🙂

Lucka

Veroniku Pavlíkovú poznám už skoro 6 rokov. Je výborná fyzioterapeutka.
Spoznali sme sa v jednom žilinskom pilates štúdiu. Nedokázala som zvládnuť všetky štandardné pilates cvičenia a tak mi Veronika pripravila cviky na mieru. Bolesti nohy, chrbta a krívanie sa zmiernilo. Cítila som sa lepšie fyzicky aj psychicky. Počas dňa som toho zvládala viac. Moja kondička sa zlepšila, chytila som “druhý dych” :-).
Teraz navštevujem jej FYZIO FAMILY 2-3 krát týždenne. Priestory sú priamo v meste, čo je super. Neviem si predstaviť týždeň bez cvičenia. Valec, na ktorom si masírujem chrbát priam milujem. Niekedy príde bolesť a tú mi Veronika zmierni teplými vankúšikmi a masážou, prípadne zatejpuje chrbát. Uvoľní mi stuhnuté svaly a vypočuje moje trápenie. V príjemnom prostredí dostanem okrem okamžitej pomoci aj priateľskú radu, čajík a relax.
Pre mňa je FYZIO FAMILY miesto prvej pomoci.

Slávka Ferencová

Radka je zlatá osôbka- skvelá profesionálka s ľudským prístupom. Absolvovala som u nej cvičenie pre tehotné, aj rehabilitáciu po pôrode a výsledky boli super, prišli takmer okamžite 🙂 Vrelo odporúčam!

Lenka Chytilová

Po trojročnej snahe otehotnieť, kde nepomohlo ani umelé oplodnenie, sa mi vďaka cvičeniu podľa Mojžišovej pod vedením fyzioterapeutky Veroniky podarilo do troch mesiacov nečakane otehotnieť. Toto cvičenie mi hlavne pomohlo psychicky, pretože tie neúspešné vklady embryí dali mojej psychike poriadne zabrať.

Všetkým Veroniku odporúčam, ide z nej pokoj a pohoda…

Zuzka

Do pohybového štúdia Fyzio Family chodíme s 14 mesačnou dcérkou 3 mesiace. Za tento krátky čas urobila veľké pokroky, ktoré sa nám nepodarilo dosiahnuť za 10 mesiacov cvičenia v inom zariadení. Musím vyzdvihnúť profesionalitu, ústretovosť, ochotu, pozitívny a hlavne individuálny prístup fyzioterapeutky Veroniky, s ktorým sme sa inde nestretli. Navyše cvičenie prebieha v príjemnom, peknom a pokojnom prostredí.

Ďakujeme

Katarína B.

Chcem poďakovať pani Veronike za pomoc pri mojej snahe o dieťatko. Vyskúšala som už možné aj nemožné, rôznych liečiteľov, bylinky, akupunktúru, babské recepty…..a dieťatko stále neprichádzalo. Hľadala som ďalej a v jednom časopise som natrafila na Mojžišovej metódu. Na internete som si našla pani Veroniku, ktorá sa okrem iného venovala aj tejto metóde a tak som ju kontaktovala. Dohodli sme si stretnutie kde ma oboznámila s postupom. Ďalšie naše stretnutia boli príjemné, pani Veronika vždy ku mne pristupovala veľmi profesionálne a priateľsky, vždy mi všetko pekne vysvetlila. Na poslednom našom stretnutí sme sa rozlúčili a verili že, Mojžišovej metóda bude pre mňa tá správna cesta. A aj bola, o krátky čas som si robila tehotenský test a boli na ňom vytúžené dve čiarky. Dnes máme krásnu dcérku Terezku, ktorá je pre nás svetielkom života.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme pani Veronike Pavlíkovej.

Miriam

1 2