Darčekové poukážky pre zdravie a radosť

Vianoce sa blížia, ponúkame Vám preto možnosť zakúpiť si u nás darčekovú poukážku podľa Vášho výberu z našich služieb podľa aktuálneho cenníka.

Stačí, keď nám zavoláte alebo napíšete. Po dohode Vám darčekovú poukážku pošleme poštou na Vašu adresu alebo na adresu Vášho obdarovaného. Poštovné je zadarmo. Samozrejme, ak momentálne navštevujete naše zariadenie, môžete si poukážku prevziať priamo u nás vo Fyzio Family.

Kúpou darčekovej poukážky získate pre seba tieto zľavy:

Ak si zakúpite darčekovú poukážku pre Vášho blízkeho v hodnote 30€, získavate pre seba zľavu 10% na individuálnu fyzioterapiu v trvaní 50min.

Ak si zakúpite darčekovú poukážku pre Vášho blízkeho v hodnote 55€, získavate pre seba zľavu 15% na na individuálnu fyzioterapiu v trvaní 50min.

Ak si zakúpite darčekovú poukážku pre Vášho blízkeho v hodnote nad 80€, získavate pre seba zľavu 20% na individuálnu fyzioterapiu v trvaní 50 min.

Ak zakúpite permanentku na 10 vstupov pre Vášho blízkeho v hodnote 225€ , Váš obdarovaný má v cene zahrnuté vstupné vyšetrenie a vy získavate 3x pre seba 20% zľavu na individuálnu fyzioterapiu v trvaní 50 min.

Zľavy sú úrčené pre Vás, ktorí už navštevujete naše zariadenie, ak kupujete darčekovú poukážku a neplánujete využiť túto zľavu, môže zľavový kupón použiť Váš obdarovaný.

Platnosť darčekovej poukážky: 4 mesiace od jej zakúpenia (ak je to darček pod stromček, tak od 24.12.2020)

Platnosť zľavy: 4 mesiace od zakúpenia darčekovej poukážky (ak je to darček pod stromček,tak od 24.12.2020)