Webinár: Vplyv telesnej aktivity na rozvoj pohybovej sústavy dieťaťa

ŠTVRTOK 12. NOVEMBRA 2020 O 17:00

Webinár plný pohybu spojeného s pomenovaním dôležitých techník a „detailov“, na ktorých stoja základy správneho držania tela, chôdze, dýchania. Názorne si ukážeme aktivity a hry pre zlepšenie motorických schopností detí, hry na rozvoj dychovej kapacity a aktivácie bruška, ako aj hry vhodné ako prevencia plochej nohy. Tieto pohybové aktivity je možné s deťmi vykonávať na dennej báze, čím stimulujeme deti k správnym motorickým návykom. Počas webinára budeme pracovať s bežnými aj netradičnými pomôckami.Webinár je navrhnutý tak, aby bol prínosom do každodennej praxe učiteľov, ale aj praktickým sprievodcom zdravého pohybu pre rodičov detí predškolského veku.


Pripravte si malý priestor na cvičenie, pohodlné oblečenie, lano, alebo 2-3 švihadlá, malú loptu, fitloptu (nemusí byť), papierové servítky.Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie. Absolventi získajú: – certifikát o absolvovaní
– elektronicky spracovaný materiál

Čas konania: 12. 11. 2020 o 17,00 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie
Link na sledovanie webinára obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.

Registrovať sa môžete:
https://www.vnimavedeti.sk/…/webinar-vplyv-telesnej…

Lektorka: Mgr. Veronika Pavlíková, dipl. fyz je vyštudovaná fyzioterapeutka, ktorá sa fyzioterapii venuje viac ako 15 rokov. Špecializuje sa na dýchacie cvičenia a vplyvy bráničného dýchania detí v ranom detskom veku. Absolvovala množstvo odborných vzdelávaní, napísala niekoľko publikácií a je členkou Slovenskej komory fyzioterapeutov. Svoju odbornú prax vykonáva v Žiline vo vlastnej fyzioterapeutickej ambulancii.

Ako o seba sama povedala, je vďačná dcéra, šťastná manželka a spokojná mama.