VLOŽKY DO TOPÁNOK UPRAVOVANÉ NA MIERU PRE VÁS A VAŠE DETI PRIAMO VO FYZIO FAMILY.

NOVINKA!!! VLOŽKY DO TOPÁNOK UPRAVOVANÉ NA MIERU PRE VÁS A VAŠE DETI PRIAMO VO FYZIO FAMILY.

 formthotics vložky sú vyrábané firmou s viac ako 30 ročnou tradíciu na Novom Zélande.

 vďaka jedinečnej pene formax a shockstop s uzatvorenou štruktúrou buniek sú vodeodlné, dobre tvarovateľné, ultraľahké, flexibilné, maximálne absorbujúce nárazy.

 obsahujú látku ULTRA-FRESH, vďaka ktorej sú antibakteriálne, antifungálne, antimikrobiálne.

 vložky sú vyrábané technológiou 3D frézovania.

 výrobe vložiek predchádza individuálne vyšetrenie, kde získame komplexný obraz o funkčnosti chodidla a jeho potrebnej korekcii.

 pokiaľ chyba na chodidle potrebuje pomoc pomocou korekcie vyberieme najvhodnejší typ vložky. Korekciu pomocou pätovej vložky alebo celochodidlovej vložky. Výber sa určuje na základe stanoveného problému.

 každá jedna vložka je sama o sebe originál, pretože sa zhotovuje každému klientovi individuálne a vďaka špeciálnym komponentom, ktoré sa pridávajú k základnej vložke, poskytuje nohám dostatočnú stabilitu a pohodlie.

 pri kontrolných terapiách sledujeme úpravu chodidla vďaka individuálne stanovenej terapii a upravujeme vložky podľa aktuálnej potreby.

 cieľom terapie pomocou vložky a fyzioterapie je docieliť funkčné, silné a zdravé chodidlo, ktoré nebude potrebovať už žiadnu korekciu.

Cena za vložky: dospelí 60€, deti 50€

Výrobe vložiek predchádza individuálne vyšetrenie, kde získame komplexný obraz o funkčnosti chodidla a jeho potrebnej korekcii. Pokiaľ chyba na chodidle potrebuje pomoc pomocou korekcie vyberieme najvhodnejší typ vložky. Korekcia pomocou pätovej vložky alebo celochodidlovej vložky. Výber sa určuje na základe stanoveného problému.

Každá jedna vložka je sama o sebe originál, pretože sa zhotovuje každému klientovi individuálne a vďaka špeciálnym komponentom, ktoré sa pridávajú k základnej vložke, poskytuje nohám dostatočnú stabilitu a pohodlie.

Pri kontrolných terapiách sledujeme úpravu chodidla vďaka individuálne stanovenej terapii a doupravujeme vložky podľa aktuálnej potreby. Cieľom terapie pomocou vložky a fyzioterapie je docieliť funkčné, silné a zdravé chodidlo, ktoré nebude potrebovať už žiadnu korekciu.